Bursa Beko Kombi Servisi

Bursa Beko Kombi Servisi

Bursa Beko Kombi Servisi

Bursa Beko Kombi Servisi

Bursa beko kombi servisi ekiplerimiz Bursa’nın 17 ilçesinde aktif olarak sizlere hizmet vermektedir. Beko kombi cihazlarınız ile ilgili olarak meydana gelen sorunları giderecek olan şirketimiz bu işlemlerin hemen akabinde sizlere servis formu bırakmaktadır. bursa beko kombi servisi personelimizden randevu alınması ile beraber tam donanımlı bir şekilde adresinize yönlendirilmekte olan teknik servis ekiplerimiz cihazlarınızın arızalarını incelemekte ve arızaların giderilmesini sağlamaktadır.

Öncelikli müşteri memnuniyeti elde edebilmek için kalifiye personelimiz iş güvenliği tedbirlerini alır ve cihazlarınıza müdahale eder. Cihazlarınızın kusursuz bir şekilde bakım ve onarımının gerçekleştirilmesini isterseniz hemen internet sitemiz içeriğindeki sağ alt kısımda yer alan canlı destek paneli üzerinden bize ulaşabilir ve servis talep edebilirsiniz. Dilerseniz 444 4 956 numaralı telefon hattını da arayabilirsiniz. Bursa servis merkezi ekiplerimiz size en yakın Beko teknik servisi ekiplerinin yönlendirilmesini sağlar ve hızlı bir şekilde cihazlarınızdaki sorunların giderilmesi sağlanır.

Beko kombi arıza kodları ve çözümü;

Beko marka kombi cihazlarınızda meydana gelebilecek olan arızalar ile ilgili olarak kombi cihazınızın üzerinde yer alan kodları okumanız ve bu kodlar hakkında 444 4 956 numaralı telefonu arayarak şirketimize bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Kombi bakımı ve kombi tamiri için sizlere daima profesyonel kalitede servis olanakları sunuyor olan şirketimiz beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi elde etmenizi sağlamaktadır. Bir kez bakım için şirketimiz ile görüşmeniz durumunda diğer yıllar için servis ekiplerimiz bakım vaktinin geldiğini ve tekrar kombi bakımı yaptırmak isteyip istemediğiniz hakkında sizinle görüşmektedir. Kabul etmeniz durumunda adresinize gidilir ve gerekli bakım onarım çalışması uygulanır.