Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi servisi talep etmeden önce bilmeniz gereken küçük detaylar cihazlarınızdaki sorunların bireysel olarak çözümüne ulaşmanızda çok etkili olmaktadır. Böylelikle hem servis bedeli ödemekten kurtulur hem de bireysel olarak sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Bireysel olarak sonuç elde edemeyeceğiniz durumlar için ise 444 4 956 numaralı telefon hattı üzerinden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Beko servisi ekiplerimiz sizlere alanında kalifiye ustalar ile beraber servis olanakları sunar. En çok karşılaşılmakta olan çamaşır makinesi arıza durumları arasında çamaşır makinesinin hiç çalışmıyor olması söz konusu olmaktadır.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalınması durumunda yapılacak olan işlem ilk olarak fişin prize takılı olduğunu kontrol etmek, sigortaların normal bir şekilde olduğunu kontrol etmek, çamaşır makinenizin kapağının doğru bir şekilde kapatılmış olduğunu incelemek ve çamaşır makinenizin su alacağı vananın açık olduğunu kontrol etmek önem arz eder.

Bu kontrolleri sağladıktan sonra çamaşır makineniz hala çalışmıyorsa Bursa Beko çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçebilir ve servis talebinizi iletebilirsiniz.

Beko çamaşır makinesi su boşaltma sorunu ile karşılaşıyorsanız çamaşır makinenizin su tahliye hortumunun kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Bu kontrol sağlandıktan sonra eğer içeriğinde pislik varsa temizliği sağlanmalı eğer bükülmüş ise düzeltilmesi sağlanmalıdır. Bu durumların dışında tahliye pompası tıkanmış olabilir.

Bu durum teknik bilgiye sahip değişseniz mutlaka teknik servis ekiplerimizi çağırmanız gerekmektedir. Tahliye motorunuzun yanmış olması durumunda da bu tahliye motorunun değişimi sağlanacaktır. Dilerseniz hemen internet sayfamız içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ya da dilerseniz sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.