Bursa Beko Buzdolabı Servisi

Bursa Beko Buzdolabı Servisi

Bursa Beko Buzdolabı Servisi

Bursa Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı servisi talep etmek isteyen müşterilerimiz web sitemiz içiriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden rahat bir şekilde bize ulaşabilmektedir. Yıllardır Beko marka cihazlar için çok özel olanaklarla servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz herhangi bir şekilde Beko tarafından yetkilendirilmiş servis değildir ve garanti kapsamının dışındaki cihazlar için teknik servis hizmetlerinin sunulduğunun bilinmesinde fayda olacaktır. İlk kurulumlar için ve garanti kapsamındaki ürünler için biz yardımcı olamıyoruz. Beko buzdolabı teknik servis ekiplerimiz garanti sürecini doldurmuş olan cihazların bakımı, arıza tespiti ve tamiri işlemleri için sizlere isteğiniz doğrultusunda yardımcı olmaktadır.

444 4 956 arayarak servis talep ettikten sonra neler olacak?

  • Ekiplerimiz adresinize gelecek ve cihazınızdaki şikayetinizi öğrenecek.
  • Cihazınızdaki sorunun giderilmesi için öncelikli olarak arıza tespitini yapacak.
  • Arızanızın giderilmesi için gerekli işlemler hakkında ve fiyat hakkında tarafınıza bilgi verilecek.
  • Kabul edilmesi durumunda cihazınıza müdahale edilecek ve sorunun giderilmesi sağlanacak.
  • Kabul edilmemesi durumunda ise cihaza herhangi bir şekilde işlem yapılmayacaktır.

Bursa Beko servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz cihazlarınızdaki sorunların en kısa süre içinde giderilmesini sağlayacak alt yapıya sahiptir. Gerek teknik bilgiye sahip olan personelimiz gerek ise tam donanımlı mobil servis araçlarımız ile beraber adresinize hızlı bir şekilde geçiş yapacak olan servis ekiplerimiz Beko buzdolabı arızalarının en kısa süre içinde giderilmesi için gerekli işlemleri uygulayacaklardır.

Beko buzdolabı arıza kodları yeni nesil cihazlar üzerinde yer alan dijital göstergelerde insanlara sunulmuştur. Bu arıza kodlarının okunması ile beraber cihazlarınızda ne gibi sorunlar olduğunu da rahat bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Dolayısı ile cihazlarınızın gerekli tamir işlemlerini rahat bir şekilde sağlamanız mümkündür.